پیام تسلیت جمعی از نمایندگان ادوار مجلس خارج از کشور به زهرا رهنورد

جرس: در پی درگذشت پدر زهرا رهنورد جمعی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی در پیامی به وی و میرحسین موسوی تسلیت گفتند.
به گزارش جرس، نورالدین پیرموذن، فاطمه حقیقت جو، اسماعیل گرامی مقدم، علی مزروعی، علی اکبر موسوی خوئینی و حسن یوسفی اشکوری در پیام خود تاکید کرده‌اند: ابتلاء‌ها و امتحانات سخت و سنگین را با صبر و استقامت پشت سر نهاده و امروز از همیشه سربلندتر هستید، و حبس و حصار و فشار، قدر و منزلت شما را در چشم حق مداران روز افزون کرده است.
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
انا الله وانا الیه راجعون
اندیشمند گرامی و بزرگوار سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد

نزدیک به دوسال است حصر و حبس ظالمانه سرکار عالی را از مصاحبت و همراهی با پدر عزیزتان در واپسین دوران عمر پر برکت ایشان محروم ساخت و غم از دست دادن پدر را دو چندان کرد.

شما و همسر معزز ومکرمتان، جناب آقای مهندس میرحسین موسوی، ابتلاء ها و امتحانات سخت و سنگین را با صبر و استقامت پشت سر نهاده و امروز از همیشه سربلندتر هستید، و حبس و حصار و فشار، قدر و منزلت شما را در چشم حق مداران روز افزون نموده است.

ما مصیبت درگذشت پدر عزیزتان را به سرکار عالی و جناب مهندس موسوی از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و از درگاه قادر متعال رضوان و رحمت الهی برای آن مرحوم و صبر برای بازماندگان مسئلت داریم، و امیدواریم شرایط ناعادلانه ای که بر شما تحمیل شده هرچه زودتر به سر آید.

جمعی از نمایندگان ادوار مجلس در خارج از کشور: نورالدین پیرموذن، فاطمه حقیقت جو، اسماعیل گرامی مقدم، علی مزروعی، علی اکبر موسوی خوئینی، حسن یوسفی اشکوری.

Share:

More Posts

Send Us A Message